Изложени Детални Урбанистички Планови на јавна анкета

 

 

Коментари  

 
+4 #15 aleksandar 2014-01-19 14:02
aleksandar dali mozete da mi pisete za parcela 4157 ili imoten list 1357 dali ima promena vo DUP za gradba, imam A1 domuvanje baram A2. Dalie predvideno nov DUP vo toj reon dokolku e predvideno i vo koj periodke se sluci
Цитат
 
 
+1 #14 aleksandar 2014-01-08 14:26
dali mozete da mi pisete za parcela 4157 ili imoten list 1357 dali ima promena vo DUP za gradba, imam A1 domuvanje baram A2. pozdrav.
Цитат
 
 
+16 #13 Златка 2013-12-24 08:51
Кога ќе има план за Припор а згради како луди никнуваат
Цитат
 
 
+7 #12 angel 2013-12-12 20:00
dali e predvideno vo dup planot da se izgradi nesto vo pintija
Цитат
 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Утре ул. Христо Татарчев без струја https://t.co/Gus5bQy38k
O_KiselaVoda И жителите на Општина Кисела Вода можат да аплицираат за субвенции за печки на пелети https://t.co/DqxWRK6UE4
O_KiselaVoda Утре две улици во Кисела Вода без струја https://t.co/bISpPibz1Z