Конкурс за изработка на идејни решенија за грб и знаме на општина Кисела Вода

 

- Оглас

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Обновени фасадите на градинките во Драчево https://t.co/ORwAYvpe5S
O_KiselaVoda Ќе се собира кабастиот отпад во општина Кисела Вода https://t.co/bPywaSb38Z
O_KiselaVoda Во општина Кисела Вода во тек е крводарителска акција https://t.co/UhOLm6pBwq