Субвенционирање и поддршка на станбени згради за колективното домување со проектот „енергетски ефикасни домови“ во Општина Кисела Вода

 

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
14hreplyretweetfavorite
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa
14hreplyretweetfavorite
O_KiselaVoda Се реконструира патот кон излетничкото место Три круши https://t.co/F3S9nkoXUq