Документација

◊ Статут

 Службени гласници

Правилници - Образование, предучилишно воспитување, спорт и култура

 

 

 

 

 

 

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda 53 новороденчиња добија ваучери од Општина Кисела Вода https://t.co/KoDBJ9vqch
13mreplyretweetfavorite
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода во должина од околу 3 километри на бул. „Борис Трајковски“ ја кастри нараснатата вегетација https://t.co/Tv7p2YfV8V
O_KiselaVoda Утре една улица во Кисела Вода без струја https://t.co/1cAhgvy0YI