Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи втората пленарна седница

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

 Ве известуваме дека Втората пленарна седница на Советот Општина Кисела Вода ќе се одржи на 16 ноември  2017 година (четврток) со почеток во 12:00 часот

 

                                                Д н е в е н  р е д

 1.Предлог-Решение за избор на претседател и членови на постојаните комисии на Советот на општина Кисела Вода;

 Седницата ќе се одржи во Голема сала за седници – барака 7 – Општина Кисела Вода

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Дечињата од ЈДГ „8 Март“ во посета на Општина Кисела Вода https://t.co/CNJ5AGoh4W
O_KiselaVoda Утре ул. Студеничанска без струја https://t.co/1gYbBozkpf
O_KiselaVoda Утре ул. Христо Татарчев без струја https://t.co/Gus5bQy38k