Утре ул. „Иван Козаров“ без струја

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Општина Кисела Вода согласно информацијата добиена од Регионалниот центар за управување со кризи, а по известување добиено од ЕВН „Македонија“ АД, информира дека утре во временскиот период од 12:00 до 14:30 часот без напојување со електрична енергија ќе останат корисниците од ул. „Иван Козаров“.

 

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Соломон Паси на средба со градоначалникот Филип Темелковски https://t.co/lV4EYgZBYi
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода во соработка со ХОПС спроведе акција за чистење околу болницата за зависности https://t.co/m46FnThXGT
O_KiselaVoda Денес ул. Пушкинова без вода https://t.co/FWt157W65K

Joomla! Debug конзола

Сесија

Информација за профил

Искористеност на меморија

Барања до базата