Среќен Божиќ

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Почитувани православни христијани,

Градоначалникот Филип Темелковски во свое име и во име на вработените во Општина Кисела Вода Ви го честита Христовото раѓање, Божиќ.

Ви посакуваме овој голем радосен христијански празник да Ви донесе многу среќа, здравје и љубов.

Имајте убав празничен ден.

Среќен Божиќ

Христос се роди!

Навистина се роди!

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa