Утре една улица во Кисела Вода без струја

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

По соопштение од ЕВН Македонија, Општина Кисела Вода информира дека утре во временскиот период од 09.00 до 15.00 часот, без струја ќе останат корисниците од ул. „Милан Мијалковиќ“, од бр.35 до бр.50. 

 

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa