ankara escortdiyarbetdiyarbetganobetbetmarlosweet bonanzaegt oynademo slot oyunlarıcasino siteleri1xbet 2024ankara escort bayanankara escortkonya eskortizmir escortholiganbetmatadorbet jugadorfranquicia.comdeneme bonusu veren sitelerSahabet Twitterbursa escortmebbis girişkurtköy escortataşehir escortkadıköy escortkartal escortbahsinewonoddbetmatikmariobettipobetonwinbahiscombahsineDenizli Escortdeneme bonusudeneme bonusu veren sitelerholiganbet güncel girişstarzbetMarsbahismarsbahisTarafbetTaraftariumonwin girişholiganbetbetstarsbodogjoocasinoblizzcasinobitslotcasoojusbit.iomirax casinobitkingzmbitclubrichesinclavecasinosbetplay.ioonlineslotmachinesbets.ioresorts world casinoatlantic city casinosfanduel casinobitstarz casino real moneyoshifree slot gamescrypto casinosbitcoincasinobetus casinored dog casinono deposit bonus codes 2024online slots real moneyroulette casinobahis forumoynabilmercurecasinobetyapankabahisregnobetboombetodeonbetyorkbetmavibetodeonbetistekbetbetebetkazansanacratosroyalsonbahisinterbahisceltabetbordobetlesabahisLucku Luke CasinoRaptor casinoTwin casinoBetoffice GirişbetistBest Wall PanelscasibomBahçeşehir EscortOnwintrendyol indirim kodutipobetbetkom1winbelugabahisgrandpashabetbetistholiganbetholiganbet giriş
malatya escort pendik escort bayan antalya bayan escort ankara escort samsun escort bayan avcılar bayan escort anadolu yakası escort şirinevler escort bayan mersin bayan escort tuzla escort şişli escort bayan mecidiyeköy bayan escort
How Hot is Too Hot for Cats
Новости

Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Новости

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесет и седматта пленарна седница

Рејтинг на корисник:  / 0

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесеттата и седматта пленарна седница 28.09.2023 година (четврток) со почеток во 11:00 часот со следниот дневен ред:

Повеќе: Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесет и седматта пленарна седница

Ѓорѓиевски: Ново фудбалско и детско игралиште, како и паркинг простор во во ООУ “Круме Кепески”

Рејтинг на корисник:  / 1

Градоначалникот Орце Ѓорѓиевски ja пресече лентата и со тоа ги стави во фукција новото фудбалско и новото детско игралиште во ООУ “Круме Кепески”. Фудбалскиот терен, со своите 500м2 со квалитетна вештачка трева, ќе служи како место за развивање на спортските таленти кај младите фудбалери.

Повеќе: Ѓорѓиевски: Ново фудбалско и детско игралиште, како и паркинг простор во во ООУ “Круме Кепески”

Кисела Вода: И оваа година булингот во училиштата може да се пријави телефонски

Рејтинг на корисник:  / 1

И оваа учебна година, Општина Кисела Вода нуди системско решение за справување со булингот. Тргнувајќи од таму дека насилството во основните училишта е сè поприсутно, повторно во функција е телефонскиот број 078/358 – 639, каде жртвите на меѓуврсничко насилство може бесплатно да добијат поддршка од тим од психолози од невладиниот сектор, кои потоа, во координација со општинските служби ќе делуваат директно во училиштето за спречување на насилната појава.

Повеќе: Кисела Вода: И оваа година булингот во училиштата може да се пријави телефонски

“Вело родео” во Кисела Вода во рамки на Европската недела на мобилност

Рејтинг на корисник:  / 1

Настан со еколошки потпис вчера се одвиваше во паркот Шопен во Кисела Вода во рамки на Европската недела на мобилност. Со поддршка од Општина Кисела Вода, а во организација на здружението на граѓани ,,Eco Logik" заедно со Europe house се одржа работилница “Вело родео”, која на креативен и полезен начин ја пренесе годинешната порака на манифестацијата “Движи се рационално, штеди енергија”.

Повеќе: “Вело родео” во Кисела Вода во рамки на Европската недела на мобилност

Ѓорѓиевски: Комплетно го менуваме ликот на Потстаница, креирајќи вистинска урбана населба!

Рејтинг на корисник:  / 1

Потстаница комплетно го менува својот лик, станувајќи вистинска урбана населба-истакна градоначалникот Ѓорѓиевски при денешниот увид во ова досега заборавено место во Драчево, каде што со години никој не интервенирал за да обезбеди подобри услови за живеење.

Повеќе: Ѓорѓиевски: Комплетно го менуваме ликот на Потстаница, креирајќи вистинска урбана населба!

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости