ankara escortdiyarbetdiyarbetganobetbetmarlosweet bonanzaegt oynademo slot oyunlarıcasino siteleri1xbet 2024ankara escort bayanankara escortkonya eskortizmir escortholiganbetmatadorbet jugadorfranquicia.comdeneme bonusu veren sitelerSahabet Twitterbursa escortmebbis girişkurtköy escortataşehir escortkadıköy escortkartal escortbahsinewonoddbetmatikmariobettipobetonwinbahiscombahsineDenizli Escortdeneme bonusudeneme bonusu veren sitelerholiganbet güncel girişstarzbetMarsbahismarsbahisTarafbetTaraftariumonwin girişholiganbetbetstarsbodogjoocasinoblizzcasinobitslotcasoojusbit.iomirax casinobitkingzmbitclubrichesinclavecasinosbetplay.ioonlineslotmachinesbets.ioresorts world casinoatlantic city casinosfanduel casinobitstarz casino real moneyoshifree slot gamescrypto casinosbitcoincasinobetus casinored dog casinono deposit bonus codes 2024online slots real moneyroulette casinobahis forumoynabilmercurecasinobetyapankabahisregnobetboombetodeonbetyorkbetmavibetodeonbetistekbetbetebetkazansanacratosroyalsonbahisinterbahisceltabetbordobetlesabahisLucku Luke CasinoRaptor casinoTwin casinoBetoffice GirişbetistBest Wall PanelscasibomBahçeşehir EscortOnwintrendyol indirim kodutipobetbetkom1winbelugabahisgrandpashabetbetistholiganbetholiganbet giriş
malatya escort pendik escort bayan antalya bayan escort ankara escort samsun escort bayan avcılar bayan escort anadolu yakası escort şirinevler escort bayan mersin bayan escort tuzla escort şişli escort bayan mecidiyeköy bayan escort
How Hot is Too Hot for Cats
Новости

Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Новости

Од 02 октомври ќе се собира кабаст отпад во Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

Општина Кисела Вода продолжува со активности за заштита на животната средина и го повикува целокупното население да се приклучи на уште една значајна иницијатива. Во согласност со нашата визија за зачувување на животната средина и грижата за општествената заедница, од 02 октомври 2023 до 13 октомври 2023 година, ќе спроведеме нова акција за бесплатно собирање на кабаст отпад на оваа територија.

Повеќе: Од 02 октомври ќе се собира кабаст отпад во Кисела Вода

Асфалтирани “Гутенбергова”и “Волтерова” во Драчево

Рејтинг на корисник:  / 0

Завршија градежните активности за реконструкција на улиците “Гутенбергова”и “Волтерова” во населбата Драчево. Овие сообраќајници никогаш досега не биле санирани или реконструирани од страна на претходните раководства на Општина Кисела Вода иако се изградени после катастрофалниот земјотрес во 1963 година.

Повеќе: Асфалтирани “Гутенбергова”и “Волтерова” во Драчево

Нов фудбалски терен и детско игралиште со модерна урбана опрема добива ООУ ,,Круме Кепески”

Рејтинг на корисник:  / 0

Кисела Вода се менува секој ден кон подобро, наскоро нов фудбалски терен и детско игралиште со модерна урбана опрема добива ООУ ,,Круме Кепески”. 

Повеќе: Нов фудбалски терен и детско игралиште со модерна урбана опрема добива ООУ ,,Круме Кепески”

Фестивал на инклузија во Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

Под покровителство на Општина Кисела Вода, вчера започна Фестивалот на инклузија. 

Повеќе: Фестивал на инклузија во Кисела Вода

Од утре фестивал на инклузија во општина Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

Под покровителство на Општина Кисела Вода, од утре, четврток, 07 до 10 септември 2023 година, во паркот Македонија, пред Домот на култура „Билјана Беличанец” ќе се одржи Фестивал на инклузија на тема "Културни политики за инклузија". Настанот е во организација на Здружението за едукативни и хуманитарни активности ВИЗИЈА ПЛУС – Скопје, во соработка со Здружението за активно вклучување и соодветен третман на лицата со попреченост – Икуалити.

Повеќе: Од утре фестивал на инклузија во општина Кисела Вода

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости