ankara escortdiyarbetdiyarbetganobetbetmarlosweet bonanzaegt oynademo slot oyunlarıcasino siteleri1xbet 2024ankara escort bayanankara escortkonya eskortizmir escortholiganbetmatadorbet jugadorfranquicia.comdeneme bonusu veren sitelerSahabet Twitterbursa escortmebbis girişkurtköy escortataşehir escortkadıköy escortkartal escortbahsinewonoddbetmatikmariobettipobetonwinbahiscombahsineDenizli Escortdeneme bonusudeneme bonusu veren sitelerholiganbet güncel girişstarzbetMarsbahismarsbahisTarafbetTaraftariumonwin girişholiganbetbetstarsbodogjoocasinoblizzcasinobitslotcasoojusbit.iomirax casinobitkingzmbitclubrichesinclavecasinosbetplay.ioonlineslotmachinesbets.ioresorts world casinoatlantic city casinosfanduel casinobitstarz casino real moneyoshifree slot gamescrypto casinosbitcoincasinobetus casinored dog casinono deposit bonus codes 2024online slots real moneyroulette casinobahis forumoynabilmercurecasinobetyapankabahisregnobetboombetodeonbetyorkbetmavibetodeonbetistekbetbetebetkazansanacratosroyalsonbahisinterbahisceltabetbordobetlesabahisLucku Luke CasinoRaptor casinoTwin casinoBetoffice GirişbetistBest Wall PanelscasibomBahçeşehir EscortOnwintrendyol indirim kodutipobetbetkom1winbelugabahisgrandpashabetbetistholiganbetholiganbet giriş
malatya escort pendik escort bayan antalya bayan escort ankara escort samsun escort bayan avcılar bayan escort anadolu yakası escort şirinevler escort bayan mersin bayan escort tuzla escort şişli escort bayan mecidiyeköy bayan escort
How Hot is Too Hot for Cats
Новости

Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Новости

26-та Седница на Советот на Општина Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

26-та Седница на  Советот на Општина Кисела Вода

Три филма и серија на овогодинешното “Кино на отворено” на Општина Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

“Кино на отворено” кое Општина Кисела Вода го започна минатата година, го продолжи и оваа година. Изминатиот викенд, во паркот “Македонија”, непосредно до Домот на култура “Билјана Беличанец” бројна публика имаше можност под отворено небо да ужива во бесплатните филмски проекции.

Повеќе: Три филма и серија на овогодинешното “Кино на отворено” на Општина Кисела Вода

​"Кино на отворено" овој викенд во Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

Викендов, Општина Кисела Вода ве поканува на “Кино на отворено”! Традицијата започната минатата година продолжува и годинава во паркот “Македонија”, веднаш до домот на култура “Билјана Беличанец”. Во сабота и недела, 26-ти и 27-ми август, со почеток од 20:30 часот ќе бидат прикажани по две епизоди од серијалот,,Викенд на мртовци", потоа и фимот “Кајмак” во сабота и ,,Ах, љубов моја" во недела.

Повеќе: ​"Кино на отворено" овој викенд во Кисела Вода

Со благослов од Архиепископот Охридски и Македонски г.г. Стефан жителите на Кисела Вода добиваат црква во близина на општинатa

Рејтинг на корисник:  / 0

Со благослов од Архиепископот Охридски и Македонски г.г. Стефан, жителите на општина Кисела Вода ќе добијат црква во близина на објектот на општината. Градоначалникот Орце Ѓорѓиевски и Архиепископот Охридски и Македонски г.г. Стефан денес ја посетија малата црква во која со донации од добронамерни луѓе, интензивно се работи на фрескоживописот и околу која ќе има уреден парк. Ја посетија и црквата ,,Св. Петка” која следната година одбележува еден век постоење и каде ќе биде извршено партерно уредување и санација на самата црква.

Повеќе: Со благослов од Архиепископот Охридски и Македонски г.г. Стефан жителите на Кисела Вода добиваат црква во близина на општинатa

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесет и шесттата пленарна седница

Рејтинг на корисник:  / 0

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесеттата и петтата пленарна седница 30.08.2023 година (среда) со почеток во 10:00 часот со следниот дневен ред:

Повеќе: Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи дваесет и шесттата пленарна седница

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости