Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Повторна ​Јавна анкета за предлог Детален урбанистички план за Реон Ј, Четврт Ј14, Општина Кисела Вода – Скопје (од 25.10.2019 до 07.11.2019)

- Соопштение

- Одлука

- Предлог План

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости