Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

​Јавна анкета за Предлог Детален урбанистички план за изменување и дополнување на Детален урбанистички план Реон Ј, Четврт Ј10, блок 1, Општина Кисела Вода – Скопје (од 25.11.2019 до 06.12.2019)

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости