Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Паркот Пушкин .. местото на безброј спомени и среќавања ...

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Градежната сезона ја посветивме на изградба на инфраструктурни проекти, на местата каде што сеуште недостасуваше водоводна и канализациска мрежа, асфалтирани улици и детски и спортски игралишта. 

Топлите зимски денови и пролетта ќе ги посветиме на рехабилитација, одржување и проширување на зелените површини во општината. Повелете доставете предлози за места и површини на кои има услови и можност да се уреди зелена површина.  

 

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa