Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Утре дел од Кисела Вода без струја

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

По соопштение од ЕВН Македонија АД, Општина Кисела Вода информира дека утре во периодот од 08:30 до 15:30 часот,  без струја ќе останат корисниците од ул. „Невена Георгиева - Дуња“ и ул. „368“.

Во периодот од 09:00 до 14:30 часот, без напојување со електрична енергија ќе бидат корисниците од ул. „5“, ул. „Првомајска“ и ул. „32“, како и корисниците лоцирани над училиштето за деца со посебни потреби во село Усје.

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa