Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Прашалник за родители на деца на возраст од 7 до 12 години

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 
Прашалник за родители на деца на возраст од 7 до12 години
 
Прашалникот кој е на следниот линк, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIFr3BQi8WX1-Qf97H-DJBLfxK-11g8mVDe0Efaz-YTsdExA/viewformе
е креиран како дел од проектот RIDE AND SMILE, поддржан од програмата Еразмус+, која има за цел промовирање на одржливи урбани принципи на мобилност помеѓу учениците, и користење на велосипедот како најефективно средство за превоз, но и да се зголеми свеста за предизвиците во животната средина и подобро разбирање на важноста за индивидуалните избори како променливите фактори.
 
 
 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa