Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Дел од Кисела Вода утре без електрична енергија

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

По добиено известување од ЕВН Македонија АД, ве информираме дека утре, 10.12.2021 год.(петок), без електрична енергија ќе останат корисниците на дел од ул. Ѓорѓи Димитров, ул. 14 Декември бр.1 и 3, ул. Франк Харткорт Манинг и ООУ „Круме Кепески“. Прекинот во снабдувањето со електрична енергија ќе биде во периодот од 11:00 до 12:30 часот.

 

 

 

Додај коментар


Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa