Користиме cookies со цел да ви овозможиме најдобро искуство и беспрекорно пребарување на нашата интернет страница. Истата користи cookies пораки од трети страни, со цел да Ви доставуваат информации кои ќе Ви бидат од корист. Продолжувајќи ја Вашата посета на оваа интернет страна, се согласувате на користењето на cookies.

Зачлени се

Полињата со знакот (*) се задолжителни
Име
Корисничко име
Лозинка
Потврди лозинка
Email
Потврди e-mail

Новости

Објавен е огласот за награди за најдобрите ученици, спортисти и просветни работници од Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 4

Општина Кисела Вода и годинава ја продолжува традицијата на наградување и стимулирање на талентираните ученици и спортисти од основните училишта и наградување на најдобрите просветни работници од основните училишта и јавните детски градинки кои опстојуваат на територијата на општината.

Повеќе: Објавен е огласот за награди за најдобрите ученици, спортисти и просветни работници од Кисела Вода

Работилници за инспекциските служби во Општина Кисела Вода

Рејтинг на корисник:  / 0

Работилници наменети за локалните инспекциски служби од општините во Скопскиот регион и Град Скопје, се одржуваат денес во Големата сала на Општина Кисела Вода.

Повеќе: Работилници за инспекциските служби во Општина Кисела Вода

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи единаесеттата пленарна седница

Рејтинг на корисник:  / 0

Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи единаесеттата пленарна седница на 08 јуни 2022 година (среда) со почеток во 11:00 часот, со следниот дневен ред:

Повеќе: Советот на Општина Кисела Вода ќе ја одржи единаесеттата пленарна седница

Компанијата “Тримакс” донираше смарт табла за ПОУ “Круме Кепески” во Припор

Рејтинг на корисник:  / 0

Продолжува процесот на осовременување на наставата низ стимулирање на дигиталните вештини. Преку договор за донација со компанијата “Тримакс”, Општина Кисела Вода обезбеди уште една смарт табла за учениците.

Повеќе: Компанијата “Тримакс” донираше смарт табла за ПОУ “Круме Кепески” во Припор

Ѓорѓиевски на увид - реконструкцијата на “Живко Фирфов” се интензивира

Рејтинг на корисник:  / 0

По привремениот застој, продолжуват градежните активности на улицата „Живко Фирфов“.

Повеќе: Ѓорѓиевски на увид - реконструкцијата на “Живко Фирфов” се интензивира

Линкови 2

NewsLetter

Внесете ја вашата email адреса за да добивате новости.


FacebookTwitterLinkedin

Twitter Новости

O_KiselaVoda Општина Кисела Вода организира информативен настан за отпадот во кругот на АД Охис https://t.co/ovuafSUQB0
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/oj5nCdmiN2
O_KiselaVoda Општина Кисела Вода ќе биде домаќин на Меѓународен младински ракометен турнир КЛ7 2020 https://t.co/3klWf5HsNa